ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

Uzavření mateřské školy od 17. 3. 2020

Na základě rozhodnutí zřizovatele mateřské školy v Trojanovicích se od 17. 3 2020 uzavírají všechny třídy mateřské školy do odvolání. Obědy dětí jsou po dobu uzavření odhlašovány automaticky. Tiskopisy a potvrzení žádostí o ošetřovné si mohou zákonní zástupci vyzvednout v ředitelně školy nebo zašlete požadavek na emailovou adresu reditel@zstrojanovice.cz

Uveďte jméno,příjmení, datum narození a rodné číslo dítěte (tyto údaje jsou nutné k vydání potvrzení pro ČSSZ), email k zaslání potvrzení, popř. datovou schránku.
POTVRZENÍ LZE VYDÁVAT ELEKTRONICKY.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.