Registrace k zápisu dětí do 1. ročníku 2023/2024

elektronická registrace (přihlášení)  k administrativní části zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2023/2024 proběhne 3. 4. a 4. 4. 2023. Přihlášení a registrace ZDE

Administrativní část zápisu se uskuteční ve středu 12. 4. 2023 v termínu, který si zákonný zástupce zarezervoval. K zápisu si přineste rodný list dítěte a občanský průkaz (přítomnost dětí není nutná).

Motivační část zápisu dětí se bude konat v sobotu 15. 4. 2023 v budově ZŠ od 8:00 do 11:30 hodin. Dítěti přineste přezůvky.

Zápis je povinný také pro děti, kterým škola v minulém školním roce odložila školní docházku, a dále pro děti, jejichž rodiče žádají odklad aktuálně. K žádosti o odklad je třeba doložit doporučení školského poradenského zařízení a doporučení od lékaře.

Zákonný zástupce podáním žádosti potvrzuje, že se  seznámil s těmito dokumenty:
–  Odklad povinné školní docházky,
–  Desatero pro rodiče vydaným MŠMT,
–  s informacemi, jak může zákonný zástupce do doby zahájení povinné školní docházky pomoci dítěti v jeho dalším rozvoji (Kritéria připravenosti).

V případě dotazů se obracejte na ředitelku školy 774 960 400 nebo  reditel@zstrojanovice.cz

Děkujeme za spolupráci