ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

Poděkování paní vedoucí školní jídelny

Zaměstnanci školy v Trojanovicích se v polovině letních prázdnin loučí se svou milou spolupracovnicí, vedoucí školní jídelny, paní Janou Vachalovou. Vždy usměvavá paní Vachalová své znalosti z oblasti výživy a gastronomie uplatňovala ve školní jídelně při škole v Trojanovicích téměř 19 let. Svoji práci vždy vykonávala pečlivě a s mimořádným nasazením, často nad rámec svých povinností. Pro vedení školní jídelny měla (a stále má) paní Jana ty nejlepší odborné předpoklady, dodržovala kritéria pro zdravé stravování dětí a bavilo jí zohledňovat aktuální trendy ve výživě. Přes náročnost své funkce dokázala být ke svým kolegům a strávníkům vždy maximálně vstřícná, chápající a empatická. Mezi silné stránky sympatické paní vedoucí Jany patří nezištná pomoc ostatním, vytváření pozitivní atmosféry na pracovišti a spolehlivost.

Za dlouholetou poctivou a svědomitou práci upřímně děkujeme a do dalších pracovních let přejeme pevné zdraví a mnoho úspěchů také v osobním životě.

Mgr. J. Pajlíková, ředitelka školy

Mgr. J. Novotný, starosta obce

Mgr. I. Vrtalová, místostarostka obce

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.