Informace ke stravování od 1. 2. 2022

• S ohledem na omezené možnosti zajištění perzonálu v době karantén a izolací se od 1. 2. 2022 budou strávníkům vydávat pouze hlavní jídla (bez polévek)  – do odvolání.
  • Pokud bude dětem/žákům po konzultaci s KHS nařízena karanténa, obědy na tyto dny budou automaticky odhlášeny.
  • Upozorňujeme zároveň na povinnost odhlašování/přihlašování stravy ze strany zákonných zástupců s ohledem na následné úhrady nedotované stravy.
  • Po dobu zvýšených karantén a izolací lze odhlásit/přihlásit stravu také SMS zprávou na telefon školní jídelny 732 321 366  (jméno, příjmení dítěte/žáka, doba odhlášení/přihlášení od – do).

Děkujeme za spolupráci