ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   ONLINE OMLUVENKA   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

Sportovní kroužek

Trenéři:  Mgr. Pavla Mynářová, Ing. Jiří Schwarz, Pavlína Bainarová H.,

Dobrý den, vzhledem k situaci, která teď ve škole panuje a s ní související nemocností p.vychovatelky, musím být já odpoledne v družině. Na poli by měl být pan Schwarz nebo Pavla Bainarová, kteří jsou ochotni dětem namazat lyže. Včera jsme měli trénink tak od jedné do 14.30hod. Počítejte s tímto časem, pokud si budete děti vyzvedávat. Pracujeme na tom, aby byla stopa v pondělí vyjetá skútrem, uvidíme. Děti mohou na pole chodit i individuálně, pokud budou mít chuť. Oficiálně trénink ještě probíhat nemůže, sami znáte nařízení. Pěkný den. Pavla Mynářová

Dobrý den, dnes 13.1. vyjede pan Schwarz na poli stopu. Od zítřka mohou děti na poli za skolou jezdit(vědí kde, jezdili tam vloni). Od jedné do tří tam budou ve čtvrtek a pátek  i vedoucí, kteří dětem namažou lyže. Nemůžeme se shromažďovat před školou, proto kdo bude chtít jezdit, musí přijít rovnou na pole. Pokud nevyhovuje čas, využívejte běžky kdykoli budete moci.Pavla Mynářová

Vážení sportovní rodiče, zdravím Vás v novém roce 2021 a přeji, aby byl alespoň trochu lepší, než ten minulý.

Vím, že máte děti doma a doufám, že využíváte zapůjčené běžky. Vzhledem k situaci, která přetrvává, nemůžu s dětmi vyjet nahoru. Dnes jsem tam byla a tratě jsou dost zmrzlé a stopa nic moc.

Pokud napadne dostatek sněhu, uděláme kolečko za školou na poli, děti by tam mohly po obědě chodit, byla bych tam s ostatními vedoucími . Podrobněji se rozepíšu až uvidíme, kolik sněhu napadne. (od středy to snad vypukne).

Do konce tohoto  týdne ( 15.1.) je poslední termín k podání přihlášek na soustředění. Ještě jsme nic neodpískali, čekáme do posledního dne. Potřebujeme připravit program, rozpis pokojů a ptřebuju vědět, kdo jede. Pak už nikoho nepřipíšu.

Sledujte informace, tento týden se ještě ozvu. Pavla Mynářová

Vážení rodičeVážení sportovní rodiče, rozhodli jsme se, že zítra s dětmi půjdeme v rámci tréninku na Pustevny, tam i zpět z Ráztoky pěšky. (bez běžek).Pojedeme autobusem v 13.05 hod. od Beskydu. Návrat plánujeme tak na 16.00 hod. Dejte prosím dětem vhodné oblečení(půjdou tam i zpět pěšky, dolů se i proběhneme), malou sváču do batohu, pití. Nahoře jim koupím čaj. Je potřebné, aby měly děti i vhodnou obuv, aby za sebou namusely vláčet ještě i boty a spodní tričko na převlečení, půjdeme svižně. Sněhu tam moc není. Kdo z dětí si na takový výlet netroufne, nemusí, není to povinné. Rodiče, kteří by chtěli jít s námi, jsou vítáni. Autobus nám z Ráztoky jede v 16.05hod. Pokud si děti budete chtít vyzvednout na Ráztoce, domluvte se s nimi, pokud mají telefon, mohou Vám zavolat.

Teď se nějakou dobu neuvidíme, proto Vám přeji hodně štěstí a zdraví v novém roce 2021 a pěkné chvíle strávené s vašimi dětmi. pěkný den. Pavla Mynářová

Zítra 15.12.za příznivého počasí bude běžecký trénink v okolí školy. Pavla Mynářová

Vážení rodiče, od 8. 12. budou probíhat tréninky každé úterý a čtvrtek. Za příznivých sněhových podmínek budeme jezdit na běžkách, v ostatních případech bude trénink běžecký na suchu.(od 13.00 do 13.45hod.). Nemůžeme chodit do tělocvičny, tak využijeme venkovní prostředí. Už jsem se naučila vstoupit na tuto stránku a psát vám zprávy, tak to snad bude s informacemi lepší. Děti také dostaly vesty na trénink, proto o ně pečujte, aby ještě pár let sloužily. Na konci zimy mi je děti s lyžemi vrátí.

Další trénink (pokud bude slušné počasí) bude v úterý 15. 12. V pondělí napíšu přesnější informace. Pěkný den. Pavla Mynářová

Pilní sportovci, vážení rodiče,

první trénink běžců se uskuteční ve čtvtek 3.12. 2020 ve 13:15 hod. Sraz před školou v 13:10 hod. Trénovat budeme na louce za školou, kde budeme oprašovat dovednosti z loňského roku. Vybavte děti vhodným oblečením (příliš nenavlékat, děti se pohybují), náhradními ponožkami, pitím a nějakou tyčinkou po tréninku. Nezapomeňte očištěné lyže a boty.

Na trénink budou dohlížet a těší se na vás pan Schwarz a paní Bainarová

V případě upřesňujících dotazů můžete telefonovat: Pavlína Bainarová H.: 732 258 588

INFORMACE O ZMĚNĚ OD 8.10.2020 DO ODVOLÁNÍ

Vzdhledem k průběhu epidemie nemoci COVUD-19 se činnost sportovního kroužku přerušuje v celém rozsahu (úterý a čtvrtky)  do odvolání. Předpokládá se minimálně do 30.10.2020.

Děkujeme za pochopení.

Pavla Mynářová

• Sportovní kroužek se koná v úterý od 13: do 14:00 hodin pod vedením paní učitelky Mgr. Pavly Mynářové. Zrušen bude  v případě velmi nepříznivého počasí (silný déšť, kroupy). Je nutné, aby děti byly vybaveny vhodným sportovním oblečením a obuví.
  • Čtrvrteční tréninky (pouze běžecká část) se uskuteční za příznivého počasí pod vedením pana Schwarze a rodičů (rámcově od 13:00 dle podmínek a typu tréninku).
  • Počet zájemců je omezen dětmi, které se v loňském školním roce pravidelně a aktivně zúčastňovaly běžeckého lyžování.
  • Vzhledem k vývoji mimořádných opatření může činnost sportovního kroužku od 6.10.2020 probíhat pouze mimo budovu školy (více než 10 účastníků).
  • Dětem byly 1.10.2020 předány základní informace s návratkou o souhlasu rodičů s účastí dětí v kroužku běžeckého lyžování.
  • O termínu společné informativní schůzce, na které se dovíte podrobnosti, Vás budeme informovat.