Znovuotevření ZŠ v omezeném režimu od 25. 5. 2020

MŠMT  30. 4. 2020 vydalo materiál k zajišťování ochrany zdraví a provozu škol ZDE.  Od 5. 5.  do 12. 5 2020 probíhá průzkum prostřednictvím dotazníku zájmu o  vzdělávání žáků od 25. 5. 2020.  Dotazníky byly zákonným zástupcům zaslány na emailové adresy třídními učiteli. Tato data  budou využita pro následnou organizační, technickou a hygienickou přípravu k znovuotevření ZŠ v omezeném režimu s ohledem na limity zařízení (počet lavic, počet pedagogických pracovníků, prostorové podmínky). Škola upřesní  zákonným zástupcům způsob předávání, vyzvedávání a omlouvání žáků do 20. 5. 2020.

Předběžná sdělení:

• předpokládaný provoz školy od 7:30 do 16:00 (ranní dohled nebude poskytován)
  • vydávání obědů skupinám od 11:00 do 12:50  (bude upřesněno podle počtu skupin)
  • odpolední činnosti budou přizpůsobeny vzhledem ke složení skupin
  • zájmové kroužky nejsou povoleny
  • aktivity mimo areál školy nejsou možné

Informace pro rodiče žáků_znovuotevření

čestné_prohlášení