ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

Zápis dětí do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2021-2022

Vážení rodiče,

informuji Vás, že vzhledem k vývoji epidemické situace bude zápis dětí do 1. ročníku realizován bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

  • Žádost (přihlášku) o zápis vyplní zákonný zástupce v elektronické podobě od  1. 4.  8. 4. 2021. Součástí tohoto kroku bude rezervace termínu zápisu, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách základní školy (po dvaceti minutách, ve dnech 12. – 13. 4. 2021).
  • Zákonný zástupce se dostaví v termínu, který si zarezervoval k administrativní části zápisu.
  • Náhradní termín zápisu je možný zajistit po domluvě s ředitelkou školy (774 960 400).

Upřesňující informace týkající se zejména postupu elektronického přihlášení nebo případné změny formy zápisu budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách školy https://zstrojanovice.cz/ v sekci Aktuality.

Další informace pro rodiče budoucích prvňáčků ZDE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.