ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   ONLINE OMLUVENKA   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

Výsledky voleb do školské rady 2020-2023

Volby do školské rady na období 2020 – 2023 za zákonné zástupce žáků a za pedagogické pracovníky školy proběhly v budově školy dne 22.9.2020 v době od 7.00 do 8:30 a od 13:00 do 18:00 hodin. Na průběh voleb dohlížela volební komise ve složení:

• Silvie Balcárková (předsedkyně)
  • Gabriela Hellebrandová
  • Jana Petrů

Po sečtení hlasů pro jednotlivé kandidáty volební komise oznamuje, že zvolenými zástupci ve školské radě se stávají:

za zákonné zástupce:

• Jitka Šenkyříková (28 hlasů)
  • Pavlína Bainarová H.(25 hlasů)

(vydáno 120 hlasovacích lístků, voleb se zúčastnilo 72 voličů, z toho 2 lístky byly neplatné)

za pedagogické pracovníky:

• Mgr. Lenka Mužíková (10 hlasů)
  • Mgr. Hana Pražáková (7 hlasů)

Po jmenování dvou zástupců za zřizovatele ředitelka školy svolá nové členy na první setkání školské rady, nejpozději však do 20. 10. 2020.