ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

Sportovní kroužek (běžecké lyžování)

Vážení rodiče,

v úterý 5. 10. 2021 se uskuteční první lekce kroužku běžeckého lyžování, a to od 13:00 – 14:00 v tělocvičně ZŠ. Kroužek je určen pro žáky 3. – 5. tříd, kapacita max 15 účastíků.  V minulém týdnu obdržely děti, které měly zájem, lístek s přihlašovacími údaji. Pokud byste ještě měli zájem, zašlete jméno a  třídu dítěte na adresu pavla.mynarova@zstrojanovice.cz. Kroužek bude  probíhat pravidelně v úterý od 13:00 do 14:00 hodin.

Pavla Mynářová, vedoucí kroužku

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.