Provoz školy od 5.10.2020 do 18.10.2020

Vážení rodiče, zaměstnanci, žáci,

v souladu s USNESENÍM VLÁDY ČR ze dne 30.9.2020 č.958 o přijetí krizového opatření a nařízením č.26 KHS Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě-Omezení provozu zařízení poskytujících vzdělávání a volnočasové aktivity se upravuje výuka a provoz následovně:

• Výuka hudební výuky bude probíhat bez zpěvu.
  • Výuka tělesné výchovy bude probíhat bez omezení s dodržením již platných hygienických pravidel, při příznívém počasí doporučuji zejména aktivity na hřišti a v blízkém okolí školy.
  • Zájmové aktivity v rámci externího režimu (Tanec pro Radost, Miniházená, Šachy) zrušeny.
  • Zájmové kroužky (klub zábavné logiky a deskových her a čtenářský klub) budou probíhat při dodržení počtu max. 10 dětí a již platných hygienických pravidel.
  • Sportovní kroužek je realizován pouze mimo budovu školy a v režimu již platných hygienických pravidel.

Mateřská škola – stávající režim se nemění.

Školní družina

• Činnost školní družiny bude probíhat bez omezení s dodržením již platných hygienických pravidel.
  • Doporučují se aktivity mimo budovu školu (hřiště, vycházky do blízkého okolí).

Školní jídelna

• Bude upraveno rozmístění stolů (rozestupy 1,5 m), počet osob u jednoho stolu bude omezen na 6 osob.
  • Současně nebude ve školní jídelně více osob, než je míst k sezení (zajistí vyučující konající dohled nad žáky v daných prostorách).
  • Výdej stravy do jídlonosičů je možný pouze od 13:00 do 13:15 hodin.

V Trojanovicích 5.10.2020