ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   ONLINE OMLUVENKA   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

POZVÁNKA – Informativní schůzka pro rodiče prvňáčků 2020/2021

Zveme rodiče budoucích prvňáčků na setkání s třídními učitelkami, které se bude konat ve čtvrtek 25. 6. 2020 v 16:00 v budově základní školy v místnostech  II. A a IV. B. Hlavní náplní budou důležité organizační informace k zahájení školní docházky ve školním roce 2020/2021. Na setkání nemohou být přítomny děti. Pozvánka byla 11. 6. 2020 zaslána rodičům prostřednictvíem emailu adresy rodičů s chybným uvedením místnosti setkání – správně je II. A, nikoliv II. B. Na setkání se těší třídní učitelky Hana Trubačová a Sára Knebelová. S  případnými dotazy se můžete obracet na ředitelku školy (tel: 774 960 400 nebo reditel@zstrojanovice.cz).

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.