Oznámení o znovuzahájení provozu MŠ od 5. 11. 2020

po dohodě se zřizovatelem mateřské školy v Trojanovicích č.p. 345 oznamuji, že od čtvrtku 5. 11. 2020   bude opět zahájen běžný provoz tříd Sluníčko a Beruška.

Upozornění pro zákonné zástupce dětí:

STRAVOVÁNÍ

• Dětem, které nastoupí ve čtvrtek do MŠ, musí zákonní zástupci nejpozději do středy 4.11. do 14,00 hodin přihlásit stravu.

HYGIENICKÉ A BEZPEČNOSTÍ DOPORUČENÍ PRO ZABEZPEČENÍ PROVOZU MATEŘSKÝCH ŠKOL:

• K docházce do mateřské školy jsou přijímány pouze děti zdravé.
  • Děti, u kterých bude při ranním filtru zjištěna zvýšená teplota nebo jiné příznaky virové infekce (např. kašel, rýma, bolest hlavy, slabost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.) nebudou do mateřské školy přijaty.

V případě upřesňujících informací kontaktujte vedoucí učitelku MŠ S. Balcárkovou (tel:776 693 081).

Děkujeme za pochopení