Omezení činnosti zájmových kroužků 2020/2021

Informujeme rodiče, že činnost zájmových kroužků organizovaných školou bude omezena. V případě činnost Sborečku, Šachového kroužku, Jógy pozastavena do odvolání. Podrobnější informace poskytnou třídní učitelky na třídních schůzkách 22. 9. 2020.

Zároveň upozorňujeme, že u externích kroužků je škola pouze zprostředkovatelem (předání letáčků dětem, popřípadě e-mailem). V případě zájmu je nutné se obrátit přímo na příslušnou organizaci nebo vedoucího aktivit individuálně. Jedná o kroužky  Tanec pro radost (CVC ASTRA nebo paní I. Štefková 733 187 126), Miniházená (CVC ASTRA), dále  Vědecký kroužek v lesní družině ( Spolek Žasnem z.s. -pan Vašek 606 844 604).