ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   ONLINE OMLUVENKA   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

Omezení činnosti zájmových kroužků 2020/2021

Informujeme rodiče, že činnost zájmových kroužků organizovaných školou bude omezena. V případě činnost Sborečku, Šachového kroužku, Jógy pozastavena do odvolání. Podrobnější informace poskytnou třídní učitelky na třídních schůzkách 22. 9. 2020.

Zároveň upozorňujeme, že u externích kroužků je škola pouze zprostředkovatelem (předání letáčků dětem, popřípadě e-mailem). V případě zájmu je nutné se obrátit přímo na příslušnou organizaci nebo vedoucího aktivit individuálně. Jedná o kroužky  Tanec pro radost (CVC ASTRA nebo paní I. Štefková 733 187 126), Miniházená (CVC ASTRA), dále  Vědecký kroužek v lesní družině ( Spolek Žasnem z.s. -pan Vašek 606 844 604).

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.