ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

Okresní kolo v šachu – 1. místo

Okresní přebor školních družstev v šachu se konal v Mořkově dne 11.12.2019. Sešla se 4 družstva žáků a hrálo se systémem- každý s každým- 2 partie, celkově 6 kol. Naše družstvo v sestavě- David Juračák, Šimon Stejskal, Jindřich Svoboda, Alžběta Svobodová, Matěj Kotrba- vyhrálo 5 zápasů se skórem 4:0, v jednom zápase 3:1. Tím obhájili celkové vítězství v turnaji a postupují do krajského kola.

Mladým šachistům srdečně gratulujeme!!

Hráče systematicky, odborně a trpělivě vede Mgr. Táňa Bogatková, tato působí jako trenérka Mezinárodní šachové akademie Interchess. Její empatie, profesionalita a pečlivost je významný faktor vedení našich dětí, které ji respektují a pro které je vzorem jak logického myšlení, tak lidského přístupu. DĚKUJEME.

Dita Svobodová

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.