ÚVOD   |   AKTUALITY   |   GALERIE   |   TĚLOCVIČNA   |   KONTAKTY

Národní plán podpory – podzimní doučování

Informujeme rodiče a žáky, že od září 2021 bude probíhat v rámci Národního plánu podpory návratu žáků do škol doučování žáků. Jde o projekt MŠMT, jehož cílem je zmírnit negativní dopady výpadku prezenční výuky v důsledku COVID-19.  

Jde o bonusový program. Doučování není součástí povinné výuky. Rozhodnutí o poskytnutí podpory v podobě doučování a způsob výběru žáků je v kompetenci ředitelky školy. O konkrétním způsobu organizace informují třídní učitelky.  

Mgr. Jitka Pajlíková

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.