Informace pro rodiče o platbách za stravování žáků v režimu distančního vzdělávání

vzhledem k nepříznivému vývoji epidemické situace nelze určit termín návratu žáků 3. -5. ročníků ZŠ k prezenční výuce. Proto zachováváme standardní postup plateb stravného.

Dle pokynů hromadně odhlašujeme předplacené obědy pro tyto žáky.

Odhlášené obědy se odečítají zpětně od záloh na další měsíce. Například zálohu na měsíc březen, která se stahuje 20.2. již máte „předplacenou“ tím, že vám vracíme stravné za leden, kdy se žáci nestravovali (březen 18 dnů x cena oběda – leden 19 dnů x cena oběda = 1den ještě vracíme). Stejný postup bude realizován na duben k 20.3., kdy vracíme únor.

Ve chvíli, kdy žáci opět nastoupí do školy si pak již musí rodiče případnou nepřítomnost odhlašovat sami.

Odhlašování bude opět probíhat běžným způsobem přes e-stravu. Ve výjimečných případech telefonicky (732 321 366) do 13.30 na den následující. (Pouze v pondělí do 7h ráno).

S případnými dotazy se můžete telefonicky obracet na č. 732 321 366.

Děkujeme všem za pochopení a dobrou spolupráci.

Jana Vachalová, vedoucí školní jídelny