Sportovní kroužek menu

Pojď si zaběhnout orienťák s tajenkou

JAK BUDE BĚH PROBÍHAT? Na startu dostaneš mapu ZŠ TROJANOVICE (mapa okolí školy). V ní bude zakresleno 6 kontrol, které musíš najít. Na každé kontrole bude napsáno písmeno, které si zapíšeš do průkazu. V cíli pak z písmen poskládáš TAJENKU, kterou napíšeš do průkazu a průkaz odevzdáš v cíli. V té chvíli ti zastavíme čas. Vyhrává ten nejrychlejší. Odměněni budou 3 nejrychlejší běžci z krátké a dlouhé tratě.

KDY? V úterý 26. 6. 2018

KDY ZAČNEME STARTOVAT? Od 13 hodin                                    

KDE BUDE START? Na lavičce před školou

JAKÉ JSOU TRATĚ?          

            Pro 1. a 2. třídu – KRÁTKÁ TRAŤ se 6 kontrolami (cca 0,5 km)

            Pro 3., 4. a 5. třídu – DLOUHÁ TRAŤ se 6 kontrolami (cca 1, 8 km)

Tak pojď si s námi zaběhat! 

Ke stažení

Informace pro rodiče

Informace na jednom místě.

Více...

Omluvenka online

Do konce školního roku zbývá:

Design: Joomla Templates, vytvořil David Šrubař, 2012