Sportovní kroužek menu

Dětské závody Karlovské 50 i s trojanovickými nadějemi

Krásná valašská údolí kolem Velkých Karlovic o víkenku vítala malé i velké závodníky na běžkách v dalším ročníku Karlovské 50. Z naší školy se na startu závodu objevila jména jako: Ctirad P., Judita J. a Žofie P.

Že krásné počasí a dobrá nálada ze skvělých výsledků nechyběly, jde vidět na fotografii níže. Gratulujeme Žofce za parádní 1. místo v kategorii (2 km CT)!!! IMG 20190215 WA0001

Ve čtvrtek plánujeme Pustevny

Pro běžkaře plánujeme ve čtvrtek 21. 2. opět trénink na Pustevnách. Odjezd stejně jako minulý týden. Návrat lanovkou v 15,30 hod z Pusteven do Ráztoky.

Úspěšný víkend běžkařů

V sobotním závodě "Noční stopa Valachy Velké Karlovice" se umístila na krásném 3. místě Judita J. Paráda!

V neděli jsme mohli vidět 6 závodníků z naší školy na startu "Šrubařova memoriálu" na Pustevnách. Nejlépe se dařilo těm nejmladším. Ve své kategorii zvítězil Ctirad P. před Tomášem P. Skvělé hoši! Ale i ostatní ukázali, že pravidelná příprava přináší výsledky a také odvahu postavit se na start. Srubaruv memorial 2019 benjaminci

IMG 20190210 100054  IMG 20190210 100244Srubaruv memorial 2019 5Srubaruv memorial 2019 2

Tréninky tento týden

V úterý 12. 2. je trénink v tělocvičně zrušen!

Ve čtvrtek 14. 2. jedeme na Pustevny. Využijeme linkový autobus, který odjíždí od hotelu Beskyd v 13,05 hod. Lanovkou vyjedeme na Pustevny ve 13,30 hod. Zpět do Ráztoky pojedeme lanovkou z Pusteven v 15,30 hod. Rodiče si mohou děti vyzvednout na autobusové zastávce v Ráztoce. Do školy pojedeme autobusem v 16,05 hod, nebo pěšky. Nezapomeňte si vzít s sebou věci na převlečení: teplé triko, ponožky (punčocháče), náhradní rukavice, svačinu, pití.

Věci, včetně bot, musí být v batohu!!! SKOLsmile

Šrubařův memoriál - informace pro závodníky naší školy

V neděli 10. 2. 2019 je sraz na Šrubařův memonirál v 8,30 hod. u lanovky v Ráztoce. Závodníci by měli mít očištěné lyže! Nezapomeňte na teplé oblečení na lanovku. SKOL

Informace pro běžkaře - ve čtvrtek u školy

Jelikož jsme po vydatném a vydařeném soustředění ve Velkých Karlovicích, plánujeme trénink venku až na čtvrtek 7. 2. 2019 u školy. Je to příprava na "Šrubařův memoriál". Zároveň  prosíme rodiče dětí, které byly na soustředění ve V. Karlovicích, aby dětem očistili lyže. Děkujeme. Přihlášky na nedělní závod přijímáme do čtvrtka.

V úterý ale bude "suchý trénink" v tělocvičně od 13 hodin.laughing

Běžkaři z Trojanovic si parádně vedou na závodech

V sobotu 26. 1. proběhl další závod běžkařů, tentokrát ve Veřovicích, a opět přinesl parádní výsledky žáků naší školy.

Na start se postavili Tomáš P., Ctirad P. , Judita J. a Žofie P. a ukázali, co přináší pravidelná příprava. Na stupně vítězů dosáhli Tomáš, Ctirad i Judita, kteří běželi klasickým stylem. Žofii svým 4. místem ukázala, že i techniku bruslení umí solidně. Gratulujeme všem závodníkům! smile

ski 5ski 1ski 2ski 4

Poslední lednový trénink

Leden se už chýlí ke konci a našim běžkařům se blíží soustředění ve Velkých Karlovicích.

V úterý 29. 1. máme trénink od 13 hodin jak v tělocvičně, tak skupina běžkařů kolem školy. Snad nám vítr zcela sníh nerozfouká. wink Čtvrteční trénink běžkařů není. V pátek v 9 hodin odjíždíme na soustředění do V. Karlovic.

Závod ve Veřovicích

V sobotu 21. 1. pořádá Lyžařský klub Veřovice, z.s. KRAJSKÝ PŘEBOR SLČR MSK v běhu na lyžích volnou technikou pro ročník narození 2008 a starší. Ročníky 2009 a mladší pojedou klasickou technikou. Zájemci o přihlášení na závod se musí přihlásit nejpozději do čtvrtka dopoledne ve škole.

Více na: http://www.lyzarizubri.cz/roz_lkve_2019.pdf

Tento týden mají trénink jen běžkaři

V úterý 22. 1. 2019 je trénink v tělocvičně zrušen!

Běžkaři mají v úterý i ve čtvrtek (22. a 24. 1.) trénink od 13 hodin u školy.

Sníh a stopy v okolí školy máme stále

Vzhledem k dobrým sněhovým podmínkám můžeme také tento týden trénovat v úterý a ve čtvrtek v okolí školy.

Začínáme tradičně ve 13 hodin. SKOL S+J

Běžkaři na Pustevnách podali parádní výkony

Hodně sněhu, hodně dětí a hodně dobré nálady nám přinesl další závod 2. kolo KZZK v běžeckém lyžování na Pustevnách. Na startu byli hned 3 žáci naší školy a všichny nechali za sebou mnoho svých soupeřů.

Judita J. získala parádní 2. místo, Žofie P. opět nezklamala. Jen malinko jí chybělo k 3. místu. I Ctiradovi P. uteklo jen o pár vteřinek 3. místo. Děláte nám radost!!!

Informace na jednom místě.

Omluvenka online

Do konce školního roku zbývá:

Design: Joomla Templates, vytvořil David Šrubař, 2012