Zaměstnanci

Ředitelka:

Mgr. Jitka Pajlíková, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Učitelky:

I. A. třída - Mgr. Hana Trubačová, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

I. B. třída - Mgr. Hana Pražáková, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

II. třída - Mgr. Lenka Mužíková, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

III. A. třída - Mgr. Svatava Hanzlová, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

III. B. třída - Mgr. Jana Petrů, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

IV. třída - Mgr. Gabriela Hellebrandová, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V. třída - Mgr. Pavla Mynářová, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vychovatelka :

Kateřina Hrnčířová - vedoucí vychovatelka, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Jana Tataláková, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Miroslava Svobodová

 

Účetní :

Marcela Poláchová, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Domovnice (tělocvična):

Sylva Bordovská

 

Domovnice (škola):

Věra Vašendová

 

Uklízečka:

Zdeňka Jandová

 

Domovník – topič:

Jaroslav Hutyra

Ke stažení

Informace pro rodiče

Informace na jednom místě.

Více...

Omluvenka online

Do konce školního roku zbývá:

Design: Joomla Templates, vytvořil David Šrubař, 2012