Vyhráli jsme soutěž o návštěvu Olympijského festivalu v Ostravě 2018!

Děti naší školy plní od září 2017 celostátní olympijský víceboj OVOV, který zahrnuje 8 disciplin (běh na 60 m a 500 m, T-běh, hod, skok z místa, zkrácené lehy-sedy, postoj čápa, hluboký předklon).  Organizátoři víceboje vyhlásili soutěž o zájezd  na Olympijské festivaly v Ostravě a Brně. Podmínkou pro slosování bylo přihlášení dětí dle tříd do víceboje OVOV a splnění minimálně 3 disciplin do konce roku 2017, dálvizualizace ostravae zaslání obrázu či videa s olympijskou tématikou.  A vyšlo to! Odměnou je nám parádní výhra -  návštěva Olympijského festivalu v Ostravě 2018! V rámci výhry je pro nás zajištěna autobusová doprava od školy do místa konání Olympijského festivalu a program.

 

Na co se mohou děti těšit a co si mají vzít s sebou, aby si tento den opravdu užily? Návštěva Olympijského festivalu 2018 v Ostravě je naplánována na čtvrtek 15. února 2018. Předpokládaný odjezd od školy 7,30 hod. Návrat cca v 15 hod

 

Program: v průběhu dne děti navštíví minimálně 3 různá sportoviště, kde si budou moci vyzkoušet nejen zimní olympijské sporty pod vedením zkušených instruktorů. Pro lepší sportovní zážitek doporučujeme mít s sebou: helmu, brusle, boty na běžky (vázání NNN)Pokud děti cokoliv z vybavení nevlastní, nic se neděje!!! Organizátoři jsou schopni zdarma v omezeném množství vybavení zapůjčit. Nebo si děti vyzkouší jiné disciplíny.

Věříme, že si výhru a olympijský den parádně užijeme!

Video záznam z Vánočního divadla 2016

Na youtube jsme umístili záznam z Vánočního divadla. Podívejte se...

 

 

Připravované akce

Vážení rodiče, prosíme pro kontakt s pedagogy používejte výhradně nové e-mailové adresy uvedené na našich webových stránkách ve složce KONTAKTY. Děkujeme za spolupráci.  

 

 

Vážení rodiče, respektujte prosím dopravní značení před školou a neparkujte v zákazu stání. Tato místa tzv. „kiss and go“ slouží pouze k vystoupení nebo nastoupení Vašich dětí do aut. Pokud dítě odvádíte do školy nebo ho vyzvedáváte, zaparkujte prosím auto na parkovišti, nikoli na místech „kiss and go“. Jde především o bezpečnost vašich dětí. Děkujeme

   

I v letošním školním roce se škola zapojí do sběru pomerančové kůry, kaštanů, elektroodpadu a víček z PET lahví.

Škola je zapojena do projektu „Ovoce do škol“ a v letošním školní roce budou žáci dostávat ovocné balíčky dvakrát v měsíci.

 

Ke stažení

Informace pro rodiče

Informace na jednom místě.

Více...

Omluvenka online

Do konce školního roku zbývá:

Design: Joomla Templates, vytvořil David Šrubař, 2012